poniedziałek, 2 października 2017

LIDER ZATRZYMANY!!!

Tak w skrócie można opisać niedzielną potyczkę pomiędzy miejscowym Pogórzem a "Strzelcem" Frysztak.

Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1:1 Strzelec Frysztak

Strzelec:
Król Jacek - Cyran Albert(55' Pękosz Tomasz), Wnęk Paweł, Ogrodnik Fabian, Mularz Marcin - Winiarski Dariusz(85' Wnęk Szymon) Mosoń Jarosław, Dyka Mateusz, Jamróg Michał(68' Dominik Mateusz)-Studniarz Damian(46' Niemiec Sławomir), Pilut Marcin

Od pierwszych minut spotkania można było zauważyć niewielką przewagę gospodarzy, którzy trzykrotnie nieskutecznie próbowali zaskoczyć bramkarza gości, z upływem minut coraz częściej to przyjezdni gościli pod bramką Pogórza. I tak oto mamy 42 minute spotkania, rzut wolny 25 metrów od bramki, do piłki podchodzi powracający po 2 meczach nieobecności Jamróg Michał i "sprytnym" strzałem pokonuje bramkarza gospodarzy. Pogórze 0:1 Strzelec i z takim wynikiem obie drużyny schodzą do szatni. Od początku drugiej połowy miejscowi rzucili się do odrabiania strat, głęboko cofnięty Strzelec został ukarany już w 48 minucie, z prawej strony piłka dograna na 7 metr i technicznym strzałem w kierunku bliższego słupka napastnik Pogórza pokonuje bramkarza Strzelca. Gospodarze próbowali pójść za ciosem ale od straty bramki coraz lepiej zaczął grać Strzelec. Dłużej przy piłce utrzymywali się miejscowi ale to Strzelec stwarzał groźne sytuacje, których nie potrafił zamienić na gole ani Niemiec ani Pilut. Miejscowi mogą mówić o sporym szczęściu bo w 90 minucie "piłkę meczową" miał Marcin Pilut, który nieznacznie przestrzelił z 16 metrów. Godny podkreślenia jest fakt iż murawa stadionu w Wielopolu pozostawiała wiele do życzenia.
Pogórze 1:1 Strzelec

Już dziś zapraszamy Państwa na następną kolejkę, do Frysztaka przyjedzie "znowu" lider: Płomień Zagorzyce.