czwartek, 16 marca 2017

"Radom zdobyty"

W spotkaniu 15 kolejki nasza drużyna wywiozła z Radomia cenne zwycięstwo pokonując gospodarzy w stosunku 6:4. Już pierwsze pojedynki zapowiadały wiele emocji i tak też było. Na stole nr 1 Krzysztof Marcinowski podejmował utytułowanego w bukiet medali mistrzowskich Marcina Kusińskiego, a pole gry stołu nr 2 zajęli Łukasz Nadolski i Glegoła Paweł. Pierwsze pojedynki na remis. Krzysiek po pięknej grze uległ "Kusemu" 2:3, a Łukasz Nadolski pewnie ograł Glegołę 3:0. Do następnych partii podchodzą Piotr Cyrnek i Mateusz Czernik. Piotrek podejmował Alana Wosia – porażka 1:3. a Mateusz leworęcznego Artura Kalitę – zwycięstwo 3:1.

Po deblach na tablicy wyników remis 3:3. Piotrek z Krzyśkiem zdołali ugrać tylko pierwszego seta parze Woś/Kusiński i przegrali 1:3, a Łukasz z Mateuszem po pięciosetowej batalii wygrali z parą Kalita/Glegoła.
Kolejne gry przyniosły prowadzenie naszej drużyny. Swoje gry wygrali zarówno Cyrnek jak i Czernik. Piotrek wygrał z Kusińskim 3:2 kończąc dopiero 9 piłkę meczową, a Mateusz pokonał 3:1 Pawła Glegołę. Ostatnią cegiełkę do zwycięstwa dołożył Łukasz Nadolski pokonując Artura Kalitę 3:1. 
Dopisujemy kolejne 2 punkty do tabeli utrzymując 2 miejsce. Kolejny mecz zagramy 25 marca we Frysztaku a naszym przeciwnikiem będzie Odra Miękinia. Wygrywając w tym meczu zapewnimy sobie baraże! Do zobaczenia!

Aktualna tabela- kliknij tu 

Info:
Piotr Cyrnek
Publikacja
Marek Armata

0 komentarze:

Publikowanie komentarza