wtorek, 28 marca 2017

Baraże są nasze!

Mecz 17 kolejki okazał się bardzo szczęśliwy dla naszej drużyny, ponieważ pokonaliśmy Odrę Miękinię w stosunku 6:4. Tym zwycięstwem zapewniliśmy sobie co najmniej drugie miejsce na koniec rozgrywek 1 ligi grupy południowej co daje prawo gry w barażach o Superligę!
Mecz rozpoczęliśmy od mocnego uderzenia. Piotr Cyrnek pokonał Michała Bańkosza  3:1, a Łukasz Nadolski pewnie ograł mniej doświadczonego Kuźniaka 3:0. Kolejne gry to porażka na 1 stole Krzyśka Marcinowskiego z Chodorskim 0:3 i zwycięstwo na 2 stole  Mateusza Czernika nad Nestorem Wasylkowskim 3:2, które pozwoliło nam objąć prowadzenie w całym meczu 3:1.
Deble na remis. Para Cyrnek/Marcinowski zdołała ugrać tylko seta w pojedynku z gośćmi - Chodorski/Wasylkowski. Na 2 stole Nadolski/Czernik dopiero po pięciu setach okazali się lepsi od Bańkosz/Kuźniak. Na uwagę zasługuje fakt iż w 4 secie nasz debel bronił piłki meczowej.
Kolejne gry to porażka Cyrnka z Chodorskim 1:3 oraz zwycięstwo Nadolskiego po pasjonującym pojedynku z Wasylkowskim 3:2. Następne gry to mecz Marcinowskiego z Bańkoszem oraz Czernika z młodym Kuźniakiem. Na 1 stole Krzysiek Marcinowski przegrał po walce 2:3, a Mateusz Czernik wygrał 3:0 czym przypieczętował zwycięstwo naszej drużyny, a zarazem awans do strefy barażowej!
Dziękujemy kibicom za liczne przybycie oraz gorący doping!
Kolejny mecz rozegramy we Frysztaku 22 kwietnia o godzinie 16:00 z Wrocławiem. Myśląc o zajęciu 1 miejsca na koniec ligi nie możemy pozwolić sobie na jakąkolwiek stratę punktów w tym meczu.
Serdecznie zapraszamy!

Info.
Piotr Cyrnek
Publikacja
Marek Armata

0 komentarze:

Publikowanie komentarza