poniedziałek, 13 lutego 2017

Bielsko-Biała pokonana !!!

W meczu 14 kolejki nasi zawodnicy odnieśli cenne zwycięstwo nad zespołem z Bielska-Białej w stosunku 7:3.
Spotkanie od pierwszych partii zaczęło się pod dyktando pingpongistów „Strzelca”. Do stołu podeszli Krzysiu Marcinowski z Szymczykiem, a na drugim stole Łukasz Nadolski z Pietraszko. Oba te pojedynki zakończyły się pewnymi zwycięstwami naszych graczy w stosunkach 3:0. Do kolejnych gier przystąpili Piotr Cyrnek i Mateusz Czernik. Piotrek po bardzo widowiskowej grze pokonał byłego V-ce mistrza kraju Jarosława Tomickiego 3:1, a Mateusz nie sprostał dobrze dysponowanemu tego dnia Karolowi Szotkowi.
Gry deblowe na remis. Piotrek z Krzyśkiem na pierwszym stole pokonali parę Tomicki/Szotek w stosunku 3:1, a Mateusz z Łukaszem po zaciętym meczu przegrali 2:3 z parą Pietraszko/Szymczyk .
Kolejne gry to wygrana Łukasza po pięciosetowym boju nad Karolem Szotkiem i dość pechowa porażka Krzyśka z Tomickim. Zwycięstwo i szósty punkt zapewnił Piotr wygrywając z Szymczykiem 3:0, a wynik spotkania ustalił Mateusz pokonując na drugim stole Łukasza Pietraszko 3:2.
Taki rezultat pozwala nam dopisać dwa duże punkty do ligowej tabeli, w której plasujemy się na drugiej pozycji, ze stratą jednego oczka do lidera rozgrywek drużyny PWSZ Zamość.
Dziękujemy kibicom za gorący doping i serdecznie zapraszamy na najbliższy mecz u siebie, który rozegramy 25.03 z Miękinią.
Najbliższy weekend będzie bardzo pracowity dla naszych zawodników: w sobotę zmierzymy się na arcytrudnym terenie w Oleśnie z tamtejszym UKS Villa Verde a dzień później czekają nas Mistrzostwa Województwa Seniorów.
Trzymajcie kciuki!
Info
Piotr Cyrnek

Publikacja 
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz