poniedziałek, 16 listopada 2015

RELACJA Z MECZU Z DZIAŁDOWEM

Tym razem Dekorglass Działdowo okazał się za mocny dla naszej drużyny. W pierwszej partii niedzielnego wieczoru  do stołu wyszli Patryk Chojnowski i Pavel Platonov. Mecz był bardzo emocjonujący bo wszystkie sety rozstrzygały się w końcówkach ale to właśnie w nich chłodną głowę zachował nasz zawodnik i tym samym pokonał mistrza paraolimpiskiego z Londynu 3:1. Nastepny mecz to starcie rutyny superligowej z młodością gdzie Vrablik nie dał szans Meteuszowi Czernikowi pewnie pokonując go 3:0 .
W meczu trójek spotkali się Xu Wenliang i Michał Dąbrowski. Można powiedzieć, żę kluczowym momentem w tym meczu był pierwszy set gdzie Michał miał setbola którego nie wykorzystał i to Xu wyszedł na prowadzenie 1:0 choć drugi set był po naszej myśli to i tak nie pomogło to wyjść na prowadzenie w tym meczu ponieważ w następnych setach to juz zawodnik chińskiego pochodzenia był górą przy stole zwyciężając cały mecz 3:1 .
Ostatnią partię tego wieczora rozegrali Vrablik z Platonowem i trzeba przyznać ,że była to gratka dla miejscowych kibiców ponieważ mecz stał na bardzo wysokim poziomie , mimo prowadzenia Pavla przy zmianie stron 5:2 to Jiri wyszedł zwycięsko z tego pojedynku zapewniając drużynie z Działdowa 3 punkty do tabeli ligowej .
Strzelec Frysztak - Dekorglass Działdowo 1:3
Pavel Platonov - Patryk Chojnowski 3:1 (11:9, 9:11, 18:16, 11:9)
Mateusz Czernik - Jiri Vrablik 0:3 (8:11, 8:11, 6:11)
Michał Dąbrowski - Xu Wenliang 1:3 (10:12, 11:9, 5:11, 6:11)
Pavel Platonov - Jiri Vrablik 2:3 (2:11, 11:9, 11:9, 9:11, 9:11)

0 komentarze:

Prześlij komentarz