poniedziałek, 16 listopada 2015

DERBY PODKARPACIA DLA RZESZOWA

We wtorkowy wieczór podejmowaliśmy Politechnikę Rzeszowską ciężkopowiedzieć na wyjeździe ponieważ wszyscy Nasi zawodnicy oprócz Platonova na co dzień trenują na obiektach Politechniki .
Cały mecz mógł się podobać kibicom ponieważ było sporo nieoczekiwanych wyników jak i wiele pięknych wymian .
W pierwszej partii do stołu podeszli Lewandowski i Platonov i tutaj od początku Pavel zaczął wspaniale pierwsze dwa sety były na jego korzyść i przy prowadzeniu 2:0 w setach w trzecim prowadził 8:4 i nic nie wskazywało na to ,że to Lewandowski wyjdzie zwycięsko z tej partii... a jednak w tym sporcie wszystko jest możliwe , później to już grający trener z Rzeszowa górował przy stolę i tym sposobem wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie 1:0 w tej konfrontacji .
Druga partia można powiedzieć miała tylko jednego bohatera, mowa tu o Kolarku który nie dał zbytnio szans Dąbrowskiemu zwyciężając zdecydowanie w trzech setach . Trzecia partia , miała to być formalność ponieważ do stołu podeszli Gołebiowski ze strony gospodarzy i Czernik ze strony przyjezdnych i trzebaprzyznać ,że pewnie nie znalazło by się osoby przed meczem na sali która by obstawiła Mateusza Czernika w konfrontacji z jego imiennikiem i tutaj po raz kolejny okazało się ,że sport potrafi być nieprzewidywalny bo tutaj górą był zawodnik z Frysztaka wygrywając pewnie w trzechsetach. Po tej parti pojawiło się swiatełko w tunelu dla Naszej drużyny ponieważ w następnej partii zmierzyli się Kolarek i Platonov i tutaj Pavel stanął na wysokości zadania zwyciężając w czterech setach reprezentanta Chorwacji 3:1 . Ostatnia partia decydująca o podziale punktów to był pojedynek Lewandowskiego z Dąbrowskim i trzeba przyznać , że mecz do końca trzeciego seta stał pod znakiem zapytania ale jednak przy stanie 1:1 i 8:8 w trzecim secie Tomek pokazał doświadczenie Superligowe oraz dobrą dyspozycję tego dnia zwyciężając i tym samym zapewniając Politechnice