niedziela, 21 września 2014

3 punkty w meczu z Ocieką!

W dzisiejszym meczu nasza drużyna zdobyła 3 punkty, wygrywając u siebie z Victorią Ocieka 2:1. Bramki dla Strzelca zdobyli Winiarski oraz Ściobior.

Nasza drużyna dzisiejsze spotkanie zaczęła lekko ospale przez co goście w pierwszych minutach osiągnęli przewagę na boisku i wyszli na prowadzenie. Po 20 minutach mecz zaczął się wyrównywać a nasza drużyna zdobywała coraz to większą przewagę na boisku. Niestety po pierwszych 45 to goście mieli korzystny wynik i pewne było że od pierwszych minut drugiej połowy to Strzelec zaatakuje.

Na drugą połowę nasza drużyna wyszła bardzo zmobilizowana, przez co już od pierwszych minut drugiej połowy mieliśmy znaczącą przewagę na boisku - bramki dla naszej drużyny były tylko kwestią czasu. Pierwszą bramkę dla naszej drużyny zdobył Winiarski w 75 minucie. Winiarski po dośrodkowaniu Mosonia wyszedł sam na sam z bramkarzem i strzałem w długi  róg umieścił pikę w siatce. Drugą bramkę z głowy strzelił Ścibior również po dośrodkowaniu Mosonia. Warto zaznaczyć że chwile wcześniej Ścibior doznał kontuzji kostki i miał opuścić boisko.

Strzelec Frysztak 2:1 Victoria Ocieka
Bramki dla Strzelca: Winiarski oraz Ścibior

Skład: Król, Błoniarz, Pilut Marcin, Płonka, Winiarski, Zieliński, Wnęk T., Wnęk Sz., Mosoń, Jamróg, Ścibior (87' Pilut Michał)0 komentarze:

Publikowanie komentarza