piątek, 8 stycznia 2010

Przygotowania czas zacząć.


Odpoczynek piłkarzy Strzelca dobiegł końca. We wtorek (5 stycznia) odbyli oni pierwsze, po Nowym Roku, spotkanie podczas którego rozmawiali nt. okresu przygotowawczego.


Pierwszy, wprowadzający, trening drużyn juniorów oraz seniorów odbędzie się dziś o godzinie 18:00 na stadionie przy ul. Sportowej 30. Kolejne dwie jednostki będą miały miejsce w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej we Frysztaku, po których ponownie nastąpi "przerwa" w postaci treningu w terenie. W takim tygodniowym schemacie - dwa spotkania w sali i jedno na zewnątrz - będą pracować w styczniu, który seniorzy zakończą meczem kontrolnym z LKS Czeluśnica.

Drużynę, w pierwszej fazie przygotowań, będzie można obejrzeć również 7 lutego w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej we Frysztaku, gdzie odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej, w którym - oprócz naszych ekip - wezmą udział także Wisłok Wiśniowa, Pogórze Wielopole Skrzyńskie, Wisłok Strzyżów oraz Czarni Jasło.

W kolejnych miesiącach, dla pierwszej drużyny, przewidziane są sparingi z drużynami:
Wisłok Strzyżów, Brzostowianka Brzostek, Czarni Jasło, Orzeł Bieździedza, Kotwica Korczyna i Ostoja Kołaczyce.

Nam - kibicom - nie pozostaje nic innego, jak tylko mieć nadzieję, że zawodnicy sumiennie podejdą do całego okresu przygotowawczego, by w nowej rundzie zaprezentować się z jeszcze lepszej strony.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza