sobota, 9 stycznia 2010

Strzelec deklasuje Słopnice !!!

W najciekawszym meczu 9. kolejki II Ligi Mężczyzn w Tenisie Stołowym Strzelec I Frysztak pokonał SPEKTRUM Słopnice 9:1 !!! O godzinie 14:00 w Słopnicach rozpoczął się mecz, od którego zależało "być albo nie być" dla Strzelca w walce o awans do I Ligi. Pierwsze partie to dobra gra ze strony gości z Frysztaka i prowadzenie 3:1. Warto dodać że wszystkie partie były bardzo zacięte, a to co zrobił Krzysztof Niemiec przejdzie chyba do historii rozgrywek ligowych. Przegrywając w pierwszym secie 10:5 potrafił się zmobilizować i zwyciężył 13:11. W kolejnym secie także był pod ścianą, gdyż przegrywał 10:6 lecz i tym razem okazał się lepszy ponownie wygrywając 13:11. W trzecim secie nie pozostawił złudzeń Pawłowi Madzuli i pewnie wygrał 11:4. Na drugim stole Tomasz Jurkiewicz pewnie pokonał Damiana Zająca w stosunku 3:0. Bardzo zacięty bój stoczył także Sebastian Lubaś, który pokonał Tomasza Janika 3:2. Warto dodać, że Seba prowadził już 2:0 lecz jego przeciwnik złapał wiatr w żagle i doprowadził do piątego seta, w którym ostatecznie lepszy okazał się zawodnik Strzelca wygrywając 12-10. Deble to fenomenalna gra naszych zawodników o czym świadczą dwa zwycięstwa w tym jakże ważnym meczu. Zarówno na pierwszym jak i na drugim stole nasi zawodnicy zwyciężyli po 3:1 i jasnym stało się że Strzelec tego meczyu nie mógł przegrać, gdyż wynik brzmiał 5:1 na korzyść gości. Już pierwsza gra w drugiej serii przesądziła o zwycięstwie Strzelca, gdyż Sebastian Lubaś pokonał Pawła Madzulę 3:0. Wszystkie następne partie padały na korzyść zawodników z Frysztaka i ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Strzelca w stosunku 9:1