piątek, 18 grudnia 2009

Ruszają treningi narciarzy na śniegu!

Narciarze rozpoczynają nowy sezon 2009/2010. Już w najbliższy poniedziałek odbędzie się pierwszy trening na stoku w Gogołowie.
Miejmy nadzieje ze zbliżający sezon przyniesie nam wiele sukcesów indywidualnych, a także drużynowych. Wiadomo, że sport jakim jest narciarstwo głównie uzależniony jest od pogody i ilości śniegu, ponieważ od tych czynników zależy jak wiele treningów i zawodów się odbędzie. Ten sezon rozpoczynamy najszybciej w naszej czteroletniej historii sekcji i oby ta zima była długa, śnieżna i mroźna. W porównaniu z ubiegłym rokiem zaszły małe zmiany kadrowe. W tym sezonie w sekcji będzie jeździło co najmniej pięć nowych osób (3 dziewczynki w wieku 8 lat i dwóch starszych chłopców). To już jest ostatni dzwonek, żeby zapisać się do sekcji na ten sezon. Zapraszamy chętne dzieci potrafiące jeździć na nartach w wieku 6-12 lat. Terminarz zawodów w porównaniu do poprzednich lat nie ulegnie większym zmianom, niedługo pojawi się na stronie.

Zachęcam do odwiedzania strony http://strzelec.narty.w.interia.pl/ gdzie można znaleźć więcej informacji na temat sekcji narciarskiej.

Natomiast na stronie http://gogolow-narty.pl/ dowiemy się jakie są aktualnie warunki na stoku w Gogołowie.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza