Sokół Krzywa - Strzelec Frysztak 1 - 2 (1-2)
0-1 Sienicki 33'
1-1
1-2 Urban 40'

Strzelec: Banek, - P. Wnęk, Myśliwiec, Dyka, Jamróg, - Ziobrowski (65Lorenc), Młocek, Czech (83Szymkowicz), Smagacki (72Sz. Wnęk), - Sienicki (60Garncarski), Urban

W pierwszej połowie meczu w Krzywej gra była wyrównana i żadna ze stron nie potrafiła zdecydowanie zdominować spotkania. Gospodarze mogli objąć prowadzenie w 25 min, ale piłkę zmierzającą w okienko zdołał obronić Banek. 5 minut później było 0-1. Piłkę dogrywał Urban a Sienicki w sytuacji sam na sam minął jeszcze bramkarza i trafił do siatki. Kilkanaście sekund później mogło być już po meczu bowiem w identycznej sytuacji jak przy pierwszej bramce znalazł się Sienicki jednak tym razem w sytuacji sam na sam górą był bramkarz. Zmarnowana okazja zemściła się błyskawicznie. Błąd w obronie wykorzystał jeden z zawodników Sokoła, który uderzył zza pola karnego w okienko i do było 1-1. Po stracie bramki błyskawicznie zaatakował Strzelec i w 40 min. znów cieszył się z prowadzenia. Piłkę w pole karne wrzucił Jamróg a tam w zamieszaniu najwięcej sprytu zachował Urban i strzałem przy słupku nie dał szans bramkarzowi. Jeszcze przed przerwą wynik podwyższyć mógł Młocek jednak jego strzał piętką obronił golkiper gospodarzy.
Po zmianie stron optyczną przewagę posiadał Strzelec a gospodarze wychodzili z groźnymi kontrami jednak żadna ze stron nie potrafiła już umieścić piłki w siatce. Dobrą zmianę w Strzelcu dał Lorenc kilkakrotnie wrzucając na zmianę z Urbanem piłkę w pole karne jednak brakowało wykończenia Najlepsze okazje dla Strzelca już pod koniec spotkania mieli Garncarski i Czech jednak strzelali zbyt lekko i bramkarz spokojnie bronił natomiast napastnicy Sokoła Krzywej albo uderzali niecelnie z dystansu albo ich akcje kończyła w „16” dobra postawa obrońców Strzelca.