wtorek, 8 września 2009

Młodzi gracze Strzelca deklasują Dragon Korzeniów

Dragon Korzeniów - Strzelec Frysztak 2-10 (1-6)
Gole: Zięba, M. Partacz - Kacper Sokołowski 4, Stasik 2, Krystian Sokołowski 2, Winiarski, Pękosz.

DRAGON: K. Partacz - Lisowski, R. Hajdon, Cygan, Łączak - Kobos, Gawryś, M. Lipa, Ł. Hajdon - M. Partacz, Zięba oraz Jaszcz, Najuch, Marszałek, Gąsiorek.
STRZELEC: Banek - Fortuna, Winiarski, K. Ogrodnik, F. Ogrodnik - Stasik, Kacper Sokołowski, Pękosz, Krystian Sokołowski - Król, Wojtanowski oraz Kalisz, Grodecki.

W pierwszym meczu młodzi piłkarze Strzelca wykazali się dużą skutecznością i strzelili gospodarzą aż 10 bramek przy czym tracąc tylko 2 co wynikało z dobrej gry w obronie. Mecz obfitował w dużą ilość sytuacji bramkowych ze strony Frysztaka lecz słaba skuteczność nie pozwoliła zdobyć kolejnych bramek. Kacper Sokołowski jak na kapitan przystało dzielnie poprowadził drużynę do zwycięstwa strzelając przy tym 4 bramki. Na pochwałę zasługuje cała drużyna szczególnie Ci którzy dopiero zaczynają grać m.in. Kamil Kalisz, Paweł Grodecki, Damian Wojtanowski, ale największe uznanie w oczach gospodarzy i miejscowych kibiców zasłużył Szymon Stasik, który swoimi zagraniami i rajdami pokazał się z bardzo dobrej strony co potwierdził dwoma bramkami. Gratulujemy i życzymy powodzenia. Kolejny mecz już za tydzień na wyjeździe z Chemikiem Pustków.

0 komentarze:

Prześlij komentarz