Strzelec Frysztak - LKS Pustków 3 - 0 (0-0)
1-0 Młocek 55'
2-0 Sienicki 71'
3-0 Sienicki 83' - karny

Strzelec: Banek, - Jamróg, D. Myśliwiec, Dyka, Ziobrowski(55Lorenc), - N.Myśliwiec(80Cyran), Młocek, Czech(70Tokarski), Smagacki(78Skórka), - Sienicki, Urban

Bardzo długo męczyli się piłkarze Strzelca aby pokonać gości z Pustkowa. Pierwsza połowa to seryjnie marnowane okazje przez Strzelca. Tylko w pierwszych 20 min. szczęścia próbowali Sienicki, Urban, N. Myśliwiec, D. Myśliwiec oraz dwukrotnie Jamróg. Goście odpowiedzieli jedynie strzałem w 16 min, który minął jednak bramkę Banka. W 26 min powinno być 1-0 jednak po kolejnej dobrej akcji i wrzutce Jamroga fatalnie przestrzelił z 6 metrów Sienicki. Chwilę później fatalny błąd obrony gości spowodował iż sam na sam z bramkarzem gości znalazł się N. Myśliwiec jednak zarówno jego strzał jak i dobitkę Sienickiego zdołał obronić golkiper gości. Jeszcze w końcówce tej części szczęścia próbowali Urban, Jamróg i Młocek jednak bramka nie padła.
Druga połowa rozpoczęła się ponownie od ataków Strzelca. Najpierw N. Myśliwiec w 48 min. trafił w słupek. W 52 min. Jamróg uderzył w poprzeczkę. W końcu w 55 min. oko w oko z bramkarzem stanął Młocek, którego pierwszy strzał obronił bramkarz jednak poprawka była skuteczna. Kilka minut później czerwoną kartką ukarany został gracz Pustkowa i grający w przewadze Strzelec naciskał jeszcze mocniej. W 71 min. ponownie na raty pokonany został bramkarz gości a zdobywcą bramki został Sienicki. Kolejne szanse marnowali kolejno N. Myśliwiec, D.Myśliwiec, Jamróg, Lorenc i Czech. W końcu na 3-0 podwyższył Sienicki, który pewnie wykorzystał rzut karny.