czwartek, 1 października 2009

Młodzi zawodnicy gromią Wisłokę

Wisłoka Dębica - Strzelec Frysztak 1-11 (0-5)

Gole dla Strzelca: Kacper Sokołowski x5, Stasik x2, K. Ogrodnik, Pękosz, Król, Potoczny.

STRZELEC: Banek - Fortuna, F. Ogrodnik, K. Ogrodnik, Winiarski - Czerwiński, Kacper Sokołowski, Pękosz, Potoczny - Król, Stasik oraz Wojtanowski, Grodecki, Kalisz, Tokarski.

Na czwarta kolejką młodzi piłkarze Strzelca udali się na mecz do Dębicy, by tam zmierzyć się z miejscową Wisłoką.Początek meczu to zdecydowane ataki Frysztaka co udokumentowali bramką w 7 min a Strzelcem był Kacper Sokołowski, nie upłynęło 2 min a ten sam gracz strzelił druga bramkę. Gra toczyła się na połowie rywala sporadyczne akcje gospodarzy były szybko niwelowane przez dobrze grający obronę Strzelca na czele z Fabianem Ogrodnikiem. 15 min. i jest już 0:3 strzał Pękosza. Kolejne dwie bramki to popis indywidualnych umiejętności Stasika najpierw w 20 min po rajdzie zdobył bramkę, a następnie w asyście dwóch obrońców strzałem za pola karnego i umieścił futbolówkę w "okienku" bramki gospodarzy.Druga połowa to nadal całkowita dominacja Strzelca 3 trafienia w tej części meczu dołożył Sokołowski 36,40,43 minucie. Po jednym trafieniu zanotowali Król Dawid po indywidualnym rajdzie, Krystaina Ogrodnik po strzale z dystansu, oraz Potoczny bo którym strzale obrońca Wisłoki umieścił piłkę głową w swojej bramce. W 52 min. faulowany był w polu karnym Sokołowski sędzia wskazał na rzut karny, do piłki podszedł obchodzący w ten dzień urodziny Grodecki, ale jego strzał był zbyt lekki i bramka nie padła. W 59 min jedną z nielicznych sytuacji wykorzystał napastnik Wisłoki i w sytuacji sam na sam z Bankiem nie dał mu szans i mecz zakończył się wynikiem 1:11 da ekpiy z Frysztaka. Kolejny mecz dopiero za dwa tygodnie na wyjeździe.