niedziela, 23 sierpnia 2009

Kolejna wygrana Strzelca

Dragon Korzeniów - Strzelec Frysztak 1 - 3 (1-0)
1-0 Mazur 35'
1-1 Urban 71'
1-2 Sienicki 75' - karny
1-3 Smagacki 80'

Strzelec: Banek, - P.Wnęk, Myśliwiec, Dyka, Jamróg, - Ziobrowski(56Smagacki), Czech(86Dereś), Młocek, Lorenc(56S.Wnęk), - Urban, Sienicki

Strzelec do meczu z Dragonem Korzeniów przystępował w roli faworyta jednak do 71 min. zapowiadało się na dużą niespodziankę bowiem to gospodarze prowadzili 1-0. Od początku spotkania inicjatywa należała wprawdzie do Strzelca jednak nic z tego nie wynikało. Mimo dobrych okazji m.in Młocka, Lorenca, Ziobrowskiego czy Sienickiego po stronie zdobyczy widniało zero. Tymczasem jedna z nielicznych akcji miejscowych przyniosła im powodzenie. W 35 min. sam na sam z Bankiem znalazł się Mazur i potężnym strzałem wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie.
Po zmianie stron Strzelec przez długi czas nie mógł nic poradzić na ambitnie grających w obronie graczy Dragona. Wreszcie w 71 min. do remisu doprowadził kapitan Strzelca - Urban. Strzelec poszedł za ciosem i już chwilę później prowadził 2-1. W polu karnym gospodarzy faulowany był Sienicki i sam poszkodowany wykorzystał "11". W 80 min. zwycięstwo przypieczętował Smagacki, który przelobował bramkarza ustalając wynik spotkania. Strzelec z kompletem zwycięstw zajmuje drugie miejsce w tabeli ustępując jedynie różnicą bramek Ostrej Gumiska, która nieoczekiwanie łatwo wygrała na wyjeździe z Żyrakowem 2-0.

Pozostałe wyniki 3 kolejki:

Baszta Zawada - Inter Gnojnica 2-0
Czekaj Ropczyce - Łęki Górne 1-3
LKS Żyraków - Ostra Gumniska 0-2
LKS Łopuchowa - Orły Borowa 3-1
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) - Borowiec Straszęcin 1-1
LKS Głowaczowa - Radomyślanka Radomyśl Wielki 0-2
Victoria Ocieka - LKS Pustków 1-2

0 komentarze:

Publikowanie komentarza