niedziela, 16 sierpnia 2009

Skromne zwycięstwo Strzelca

Strzelec Frysztak - LKS Żyraków 1-0 (0-0)
1-0 Młocek 82'

Strzelec: Banek, - P. Wnęk, Myśliwiec, Dyka, Jamróg, - S. Wnęk(46Lorenc), Czech, Młocek(84Dereś), Ziobrowski (Garncarski), - Urban, Sienicki

Strzelec po ciężkim meczu dzięki bramce Darka Młocka w końcówce spotkania odniósł kolejne zwycięstwo w lidze. Już przed meczem wiadomo było iż Żyraków to solidna drużyna co goście potwierdzili w pierwszej połowie. Gra była wyrównana i żadna ze stron nie potrafiła sobie stworzyć klarownych okazji bramkowych. Obie ekipy próbowały zatem szczęścia w strzałach z dystansu. Groźniejsze okazje stworzyli sobie goście bowiem w 12 i 38 min. po strzałach z około 20 metrów gracze Żyrakowa trafiali w poprzeczkę bramki strzeżonej przez Banka. Strzelec groźną okazję stworzył sobie w 25 min. kiedy to po mocnym strzale Jamroga nikt nie pośpieszył do odbitej przez bramkarz piłki. Pozostałe strzały w wykonaniu Strzelca albo mijały bramkę albo były zbyt lekkie aby zaskoczyć dobrze spisującego się bramkarza Żyrakowa.
Po zmianie stron gra była wyrównana do 60 min. Po tym okresie goście wyraźnie osłabli a Strzelec osiągał coraz większą przewagę. Najpierw w 60 min. z najbliższej odległości przestrzelił Sienicki. Potem o mały włos a piłkę w siatce umieścił by Urban. Wreszcie w 76 min. rozgrywający kolejny bardzo dobry mecz Lorenc mógł otworzyć wynik spotkania jednak jego strzał trafił w Sienickiego i minął bramkę. Wreszcie w 82 min. kolejne świetne zagranie zaprezentował Czech rozmontowując obronę gości i podając na czystą pozycję do Młocka, który będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem zachował zimną krew i posłał piłkę do siatki. W końcówce spotkania gracze Strzelca grali bardzo mądrze szanując piłkę i w pełni kontrolując wydarzenia na boisku dowieźli korzystny wynik do końca.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza