sobota, 6 czerwca 2009

Efektowne zwycięstwo Strzelca

Strzelec Frysztak - Stal II Mielec 4 - 0 (1-0)
1-0 Sienicki 18'
2-0 Dziedzicki 48'
3-0 Myśliwiec 62'
4-0 Pękosz 81'

Efektownym zwycięstwem zakończyli występy w tym sezonie na własnym boisku piłkarze Strzelca pokonując wyraźnie Stal II Mielec 4-0. Mimo wysokiej wygranej Strzelec stracił już definitywnie szanse na utrzymanie. Stało się to po wygranych Brzeźnicy oraz Kamionki, zespołów które razem ze Strzelcem walczyły o utrzymanie. Z ligi spadają także LKS Hucina oraz Jutrzenka Ławnica.
Mecz z Stalą II rozpoczął się od mocnego uderzenia Strzelca jednak tradycyjnie brakowało skuteczności. Najpierw niewiele brakowało by piłka wpadła do siatki po strzale Sienickiego a chwilę później bramkarza gości uratowała poprzeczka. Goście atakowali rzadziej jednak w 15 min. po strzale z dystansu to Strzelec miał szczęście kiedy to piła odbiła się od poprzeczki potem bramkarza i ostatecznie wyszła w pole. Chwile później było już 1-0. Indywidualną akcją popisał się Sienicki, który wymanewrował obronę i bramkarza i posłał piłkę do siatki.
Po zmianie stron Strzelec bardzo szybko podwyższył wynik. Podanie Myśliwca zamknął z najbliższej odległości Dziedzicki i było 2-0. Strzelec nie zwalniał tempa i stwarzał sobie kolejne okazje. Do siatki udało się jednak trafić dopiero w 62 min, kiedy to Myśliwiec dostał dokładne podanie od Czecha i strzałem nie do obrony pokonał golkipera Stali.
W końcówce gości, którzy nie mogąc się pogodzić z porażką grali coraz brutalniej dobił Pękosz ustalając wynik spotkania.
Strzelec, zakończy rozgrywki w następną sobotę wyjazdowym spotkaniem z Jutrzenkę Ławnica.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza