niedziela, 26 kwietnia 2009

Strzelec wreszcie skuteczny.....

Raniżovia Raniżów - Strzelec Frysztak 2 - 4 (0-1)

Bramki dla Strzelca: Czech 3, Młocek 1

Po niezłym meczu Strzelec pokonał zespół Raniżovi 4-2. W pierwszej połowie mimo okazji z obu stron wydawało się że bramki nie padną. Tymczasem w 44 min. w polu karnym gospodarzy faulowany był Urban i sędzia podyktował "11". Pewnym egzekutorem okazał się Czech i Strzelec na przerwę schodził prowadząc. Niestety zawodnicy Strzelca zapomnieli o specyficznych spotkaniach z Raniżovią w których o wynik nigdy nie można być spokojnym i szybko po przerwie roztrwonili przewagę. Katem naszej drużyny mógł zostać ponownie Mikłoś. Najpierw zaraz po wznowieniu gry doprowadził do remisu a po kolejnych 10 min. wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Na szczęście Strzelec jak zawsze ambitnie walczył do końca. Tym razem jednak doszła do tego skuteczność. Najpierw do remisu doprowadził Czech, który tym razem pokonał Sekułe strzałem z gry. Na prowadzenie wyprowadził Strzelca Młocek, który na placu gry zastąpił Urbana. W samej końcówce wynik ustalił ponownie Czech, który tego dnia rozegrał bardzo dobre zawody. Już w najbliższą środę we Frysztaku Strzelec zagra z liderem tabeli drużyną Dromadera. Zespół z Chrząstowa po dwóch porażkach z rzędu zapewne będzie chciał zgarnąć we Frysztaku pełną pulę a że Strzelec ciągle jeszcze nie składa broni w walce o utrzymanie zapowiada się ciekawe widowisko.