LKS Hucina - Strzelec Frysztak 2 - 1 (1-0)

1-0 P.Zieliński 42' - karny
1-1 Ł. Zieliński 67'
2-1 P.Zieliński 80' - karny

Strzelec: Banek, - Dyka, Szymkowicz, Mocek, Bryś, - Mularz(46Zieliński), Młocek, Stawarz, Pękosz(60Witalec), - Czech, Urban

Strzelec przegrał kolejny bardzo ważny mecz i w dalszym ciągu okupuje ostatnie miejsce w tabeli. Spotkanie z Huciną było bardzo dobrą okazją aby poprawić sytuację w tabeli. Niestety mimo iż przeciwnik nie okazał się zbyt wymagający przetrzebiony kontuzjami i ponownym brakiem kilku zawodników Strzelec znów okazał się słabszy o jedną bramkę. Początek spotkania to zdecydowane ataki gospodarzy którzy zepchnęli Strzelca do obrony. Po kwadransie mecz się wyrównał i strzałów na bramkę próbowali Czech i Bryś jednak bezskutecznie. W dalszej części spotkania obie drużyny walczyły głównie w środkowej części boiska. Kiedy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem błąd obrony wykorzystał jeden z napastników gości stając sam na sam z Bankiem, który ratował się faulem. Sędzia wskazał na „11” metr i mimo iż bramkarz Strzelca wyczuł P. Zielińskiego strzał był zbyt precyzyjny i było 1-0. Po zmianie stron Strzelec ostro ruszył do odrabiania strat i wydawało się, że jest w stanie odwrócić losy spotkania. W 67 min. wprowadzony po przerwie Ł. Zieliński dopadł do piłki uderzonej przez Urbana i strzałem z 4 metrów nie dał bramkarzowi szans. Wydawało się, że Strzelec pójdzie za ciosem i zdoła przechylić szalę na swoją stronę jednak mimo przewagi nasza drużyna nie potrafiła sobie wypracować dogodnych okazji bramkowych. W ostatnim kwadransie dwie klarowne okazje stworzyli sobie natomiast piłkarze Huciny jednak z bliskich odległości fatalnie pudłowali. W 80 min. sędzia po raz drugi w tym spotkaniu podyktował karnego. Ponownie do piłki podszedł P. Zieliński i mimo iż Banek ponownie wyczuł intencję strzelca ostatecznie piłka wylądowała w siatce. W końcowym minutach pomimo ataków Strzelca gospodarzom udało się wybronić i 3 pkt pozostało w Hucinie.