sobota, 11 października 2008

Zwycięstwo z Grodziskiem!

Strzelec Frysztak - Grodziszczanka Grodzisko 3-1 (1-0)
1-0 Jachimek
2-0 Wnęk
3-0 K. Maziarz

Strzelec: J. Wnęk - D. Maziarz, Ł. Wiśniowski, P. Wiśniowski, Mokrzycki - Niemiec, Cymbura, Jachimek, P. Mosoń - Brzyski, J. Mosoń


Zwycięstem Strzelca zakończyło się dzisiejsze spotanie juniorów z Grodziszczanką. W bardzo zmienionym ustawieniu i składzie wybiegła nasz drużyna na ten mecz. Z podstawowej 11 na ławce wylądowało trzech pewniaków do gry. Jednak jak się okazało był to strzał w dziesiątke trenera naszego zespołu.
Od początku spotkania Strzelec spokojnie konstruował swoje akcje raz prawą, raz lewą stroną boiska. Goście w pierwszej połowie praktycznie nie zagrozili bramce strzeżonej przez Wnęka. Natomiast Strzelec miał kilka okazji, m.in. strzały Mokrzyckiego po rzutach rożnych, oraz dobre sytuacje Brzyskiego. Gola natomiast strzelił Jachimek, któremu ewidentnie pomógł bramkarz. Nasz zawodnik strzelił z 25m w środek bramki, jednak piłka wpadła do bramki pod nogami bramkarza.
Druga połowa nie wyglądała już tak różowo jeśli chodzi o styl gry, jednak lepsza była skuteczność. Bramka bezpośrednio z wolnego Wnęka, główka K. Maziarza oraz słupek Tymczaka to nie były jedyne szanse na gola dla gospodarzy, jedank czwarty raz do bramki piłka już nie wpadła. Honorową bramkę na 5 miniut przed końcem zdobyli goście, po długim przekątnym podaniu na lewą strone skrzydłowy Grodziszczanki opanował piłkę i strzelił w długi róg.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza