poniedziałek, 3 maja 2021

Bez punktów z Kłosem Kawęczyn

Porażką 3:1 zakończył się wyjazdowy mecz ligowy drużyny Strzelca Frysztak z Kłosem Kawęczyn. Wszystkie bramki tego spotkania padły w pierwszej połowie, podczas której panowały bardzo niekorzystne warunki atmosferyczne. Przez bardzo mocno padający deszcz sędzia zmuszony był przerwać na kilka minut pojedynek obu ekip. Druga połowa spotkania to próby stworzenia klarownych sytuacji jednej jak i drugiej drużyny. Pod koniec meczu pojawiła się jeszcze szansa na zdobycie bramki kontaktowej przez drużynę z Frysztaka, jednak nie udało się wykorzystać rzutu karnego. Tym samym wynik nie uległ zmianie i z Kawęczyna Strzelec nie przywozi żadnego punktu.

Skład: Kowalczyk-Pękosz, Fortuna, Bednarz, Mularz-Banek Przemysław, Banek Sebastian, Mosoń, Dyka, Tabak-Boduch oraz Antosz

Bramka: Boduch