piątek, 30 kwietnia 2021

3 punkty z Borkovią !

Trzy punkty do swojego konta po meczu z Borkovią Borek Wielki mogą dopisać piłkarze Strzelca Frysztak. Było to spotkanie obfitujące w dużą ilość sytuacji bramkowych. Pomimo dogodnych okazji zarówno z jednej jak i drugiej strony pierwsza połowa nie przyniosła goli i zakończyła się wynikiem 0:0. W drugiej odsłonie spotkania to zawodnicy Strzelca Frysztak z minuty na minutę stawali się drużyną przeważającą, co dało efekt w postaci bramki strzelonej przez Sebastiana Banka w 67 minucie spotkania. Zaledwie 3 minuty później zawodnik z Borku Wielkiego we własnym polu karnym dopuszcza się faulu na jednym z piłkarzy Strzelca i sędzia wskazuje na "wapno". Rzut karny pewnym strzałem w lewy róg bramki na gola zamienia ponownie Sebastian Banek. Wynik spotkania w 79 minucie pięknym strzałem z dystansu ustala Bartosz Boduch i to zawodnicy z Frysztaka po ostatnim gwizdku sędziego mogą cieszyć się ze zwycięstwa i zdobytego kompletu punktów.

Strzelec Frysztak 3:0 Borkovia Borek Wielki

Skład: Urban-Mularz, Fortuna, Dyka, Pękosz-Tabak, Banek Sebastian, Banek Przemysław, Wnęk, Boduch-Szafran oraz Chlebica, Mosoń, Wiśniowski, Antosz, Czech

Bramki: Banek Sebastian x2, Boduch