niedziela, 7 października 2018

Nowy rekord w historii klubu!Dzisiejszy mecz Strzelca Frysztak był wyjątkowym wydarzeniem. Nasza drużyna ustanowiła dziś nowy rekord w historii klubu! Siedem zwycięstw z rzędu to poprawienie dotychczasowego osiągnięcia, które z drużyną Strzelca wywalczył trener Daniel Myśliwiec w sezonie 2009/2010. Dwukrotnie podopieczni Myśliwca mieli serię 6 zwycięstw z rzędu - pierwsze 6 kolejek sezonu i ostatnie 6 kolejek. Na uwagę zasługuje fakt, że nasz zespół nie doznał wtedy porażki w całym sezonie.

7 października 2018 roku staje się datą nowego rekordu w historii klubu, który osiągnęli grający trenerzy Kacper Sokołowski i Kacper Czernicki wraz z całym seniorskim zespołem Strzelca. Poprawienie rekordu tak świetnego trenera jak Daniel Myśliwiec to niesamowita motywacja na kolejne ligowe potyczki w dębickiej klasie A.

Przypominamy, że Daniel Myśliwiec aktualnie jest w sztabie szkoleniowym pierwszej drużyny Chojniczanki Chojnice i pełni funkcję asystenta trenera Przemysława Cecherza. Przez ostatni rok pracował w Górniku Łęczna jako asystent trenera. Wcześniej prowadził grupy juniorskie Legii Warszawa (U-10, U-15, U-17), a także był członkiem sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny Legii Warszawa, gdzie pełnił funkcję analityka. W pierwszym zespole Legii pracował w sztabie Besnika Hasiego i Jacka Magiery u boku których uzyskał awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów i fazy pucharowej Ligi Europy.

Obrazuje to, że w naszym klubie działacze mają nosa do zatrudniania świetnych trenerów dostępnych na naszym lokalnym rynku piłkarskim. A pobicie rekordu cieszy tym bardziej, bo stało się pod wodzą grających trenerów i wychowanków Strzelca - Sokołowskiego i Czernickiego!

Zestawienie meczów drużyny Daniela Myśliwca w sezonie 2009/2010:

1. kolejka: Czekaj Ropczyce - Strzelec 0:5
2. kolejka: Strzelec - LKS Żyraków 1:0
3. kolejka: Dragon Korzeniów - Strzelec 1:3
4. kolejka: Strzelec - LKS Łopuchowa 2:0
5. kolejka: Sokół Krzywa - Strzelec 1:2
6. kolejka: Strzelec - LKS Głowaczowa 3:0

Przerwana seria zwycięstw z rzędu w 7. kolejce w wyjazdowym meczu z Victorią Ocieka (0:0).

25. kolejka: Borowiec Straszęcin - Strzelec 2:4
27. kolejka: Strzelec - Inter Gnojnica 10:0
29. kolejka: Strzelec - LKS Łęki Górne 3:0
28. kolejka: Ostra Gumniska - Strzelec 0:4
30. kolejka: Baszta Zawada - Strzelec 2:7
26. kolejka: Strzelec - Orły Borowa 6:0

Zestawienie meczów drużyny Kacpra Sokołowskiego i Kacpra Czernickiego w sezonie 2018/2019:

2. kolejka: Strzelec - Strażak Lubzina 2:1
3. kolejka: Sokół Krzywa - Strzelec 2:6
4. kolejka: Strzelec - Progres Kawęczyn 2:0
5. kolejka: Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Strzelec 1:2
6. kolejka: Strzelec - Plon Klęczany 3:0
7. kolejka: Paszczyniak Paszczyna - Strzelec 1:3
8. kolejka: Strzelec - Olimpia Nockowa 2:1

Przypominamy, że w pierwszej kolejce tego sezonu Strzelec pauzował.


0 komentarze:

Publikowanie komentarza