niedziela, 7 października 2018

Kolejne zwycięstwo Strzelca, kapitalne trafienie Szymona Wnęka!

Strzelec Frysztak po ciężkim boju pokonał Olimpię Nockowa 2:1 w niedzielnym meczu 8. kolejki dębickiej klasy A. Gole dla naszego zespołu zdobyli Andrzej Jodłowski i Szymon Wnęk.

Pierwsza połowa spotkania była dość wyrównana i zakończyła się bezbramkowym remisem. Gra nie układała się po naszej myśli, więc zaraz po przerwie w Strzelcu doszło do dwóch zmian. Dariusz Winiarski zmienił Pawła Szafrana a Andrzej Jodłowski wszedł za Adama Tabaka. W 52. minucie goście wyszli na prowadzenie i przez 20 minut utrzymywali wynik. Po jednym dośrodkowaniu w pole karne w 72. minucie gola zaliczył Andrzej Jodłowski i wyrównał stan meczu na 1:1. Strzelec ruszył do ataku i konsekwencją tego była zwycięska bramka w 84. minucie, którą zdobył Szymon Wnęk - po bezpośrednim uderzeniu z rzutu rożnego!

Strzelec Frysztak - Olimpia Nockowa 2:1 (0:0)

Gole dla Strzelca: Andrzej Jodłowski (72 min.), Szymon Wnęk (84 min.).

Strzelec: Jacek Król - Przemysław Banek (90' Julian Tokarski), Paweł Wnęk, Fabian Ogrodnik, Szymon Wnęk - Kacper Sokołowski, Jarosław Mosoń (80' Krystian Ogrodnik), Paweł Szafran (46' Dariusz Winiarski), Adam Tabak (46' Andrzej Jodłowski), Kacper Czernicki (90' Mateusz Antosz), Marcin Pilut (90'+1 Patryk Perłowski).