wtorek, 10 stycznia 2017

Strzelec świetnie inauguruje drugą rundę - Relacja z meczu z Witmarem Podwawelskim Kraków

Lepszego początku drugiej rundy rozgrywek o mistrzostwo 1 ligi grupy południowej nie mogliśmy sobie wymarzyć. Nasza drużyna pewnie pokonała gości z Krakowa w stosunku 10:0, dzięki czemu samodzielnie przewodzi w stawce całej ligi z 17 punktami na koncie. 
Pierwsza seria to bardzo pewne zwycięstwa naszych zawodników o czym świadczy fakt, że w tej serii nie oddaliśmy rywalom nawet seta. Najwięcej emocji kibicom dostarczyła gra deblowa na drugim stole gdzie para Nadolski/Czernik dopiero po pięciosetowej batalii mogła odejść zwycięsko od stołu. 
Kolejna seria to zwycięstwa kolejno: Krzyśka Marcinowskiego z Kaczorem 3:0, Piotrka Cyrnka z Chycem 3:1, Łukasza Nadolskiego z Janikiem 3:0 oraz Mateusza Czernika z Łukaszem Białczykiem 3:1. 
Dziękujemy wszystkim kibicom za przybycie, tym bardziej, że warunki pogodowe na pewno nie sprzyjały w przybyciu na to widowisko. 
Kolejny mecz już w najbliższą sobotę z drużyną z Bytomia.
 Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszej drużynie!

link do aktualnej tabeli - kliknij tu 

Info
Piotr Cyrnek

Publikacja 
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz