niedziela, 5 października 2014

Jeden punkt z Łopuchowa i fotel lidera.

W dzisiejszym spotkaniu Strzelec tylko zremisował 1:1 z LKS Łopuchowa. Bramkę dla naszej drużyny w 42 minucie zdobył Wiśniowski. Nasza drużyna dzięki remisowi w dzisiejszym spotkaniu po 8 kolejkach awansowała na fotel lidera A klasy - Dębica I.


Strzelec zaczął dzisiejszy mecz ospale i to goście tworzyli na początku meczu lepsze okazje podbramkowe. W 32 minucie nasza drużyna straciła bramkę i przegrywaliśmy 0:1. Po stracie brami nasza drużyna zaczęła grać dużo lepiej. W 42 minucie po stałym fragmencie i zamieszaniu w polu bramkowym wyrównaliśmy ma 1:1 dzięki trafieniu Wiśniowskiego.

Druga połowa to znacząca przewaga Strzelca. Dużo sytuacji podbramkowych stworzonych przez piłkarzy Strzelca, które nie znalazły „światła do bramki”. Po 90 minutach musieliśmy podzielić się punktami z przyjezdnymi z Łopuchowej.

Strzelec Frysztak 1:1 LKS Łopuchowa
Bramka: Wiśniowski 42'
Skład: Pilut Micha, Błoniarz, Jamróg, Pilut Marcin, Mosoń (70' Zieliński), Ziajor, Płonka, Wiśniowski, Wnęk, Winiarski (60' Nykiel), Mocek (45' Ścibior)

0 komentarze:

Publikowanie komentarza