niedziela, 29 grudnia 2013

Pierwsze treningi na stoku!

Zakończyły się zapisy do sekcji narciarskiej na obecny sezon. W tym roku w szeregach sekcji jest rekordowa liczba narciarek i narciarzy licząca 45 osób, w tym 20 nowych osób w większości dzieci w wieku 5-12 lat. Prawie wszyscy narciarza skorzystali ze sprzyjającej aury i pierwsze zajęcia na stoku mają już za sobą. Zaczęło się bardzo optymistycznie, ponieważ już 12 grudnia działały okoliczne stacje narciarskie i można było rozpocząć zajęcia na stoku.

Narciarze z grupy zaawansowanej uczestniczyli w wyjazdowym treningu narciarskim 14-15.12.2013 r. w Bukowinie Tatrzańskiej i Poroninie, gdzie doskonalili swoje umiejętności pod okiem trenerów. Był to bardzo ważny wyjazd na "rozjeżdżenie" w punktu widzenia całego sezonu, co miejmy nadzieje zaowocuje pozytywnymi wynikami na zawodach.
Galeria zdjęć z wyjazdu 14-15.12.12013 r.

W kolejnym tygodniu udało się zorganizować dwa treningi na stoku w Gogołowie. Niestety wysokie temperatury przez i po Świętach Bożego Narodzenia spowodowały, że warunki na stokach uniemożliwiają jazdę na nartach, więc pozostaję tylko czekać na mróz i opad śniegu, aby w końcu potrenować również jazdę sportową przed zbliżającymi się zawodami.

Wszystkich narciarzy z sekcji zachęcamy do udziału w wyjeździe rekreacyjnym na narty do Niżnej Polianki (Słowacja) w dniu 11.01.2014 r. organizowanym przez GOSiR Frysztak -  Szczegóły dotyczące wyjazdu0 komentarze:

Publikowanie komentarza