wtorek, 6 marca 2012

Mistrzostwa Polski Family Cup - wyniki!

Po zakończeniu 18 eliminacji regionalnych we wszystkich województwach w Polsce, odbył się dwudniowy Finał XVII Mistrzostw Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie Family Cup 2012. W tym roku gościliśmy w Ośrodku Narciarskim Czarna Góra (Kotlina Kłodzka). Do zawodów zgłosiło się blisko 400 osób.


Pierwszy dzień był trudny dla zawodników. Kopny śnieg, dodatnia temperatura i zacięta walka niemal do zmroku. Dzień drugi rozpoczął się od porannego przymrozku co spowodowało, że trasy były znakomicie przygotowane, a piękna słoneczna pogoda umilała wszystkim świetną zabawę. W najbardziej prestiżowej klasyfikacji ''narty rodzinne'' najlepsi okazali się Michał, Adam i Katarzyna Michalik z Krakowa. Wyprzedzili oni drugich w klasyfikacji Ewę, Romualda i Monikę Przygockich z Poznania. W kategorii ''snowboard rodzinny'' najlepsi byli Bartosz i Sławomir Popczyńscy z Warszawy, zaś drugie miejsce zajęli Tomasz i Paweł Staszkiewiczowie z Wrocławia.


WYNIKI INDYWIDUALNE
Spośród zawodników z Frysztaka najlepsze miejsca zajęli Adam i Paweł Garncarscy – 4 niestety bardzo pechowe, tuż za podium. W czołowej „6” znalazła się również Dominika Mikuszewska – 6 miejsce.
Miejsca pozostałych zawodników:
Hubert Steczkowski – 7
Michał Niemiec - 8
Weronika Garncarska - 8
Kazimierz Kłosowicz -10
Ewelina Mitał -16

0 komentarze:

Prześlij komentarz