środa, 21 lipca 2010

Okres przygotowawczy seniorów

Przygotowania seniorów do nowego sezonu idą "pełną parą". Mają już za sobą kilka jednostek treningowych i jeden mecz kontrolny. Po jutrzejszym (piątkowym) treningu, który rozpoczyna się o godzinie 18, przyjdzie im rozegrać kolejny sparing, tym razem z Czarnymi Jasło.

Jasielska ekipa stawi się na ul. Sportowej 30 we Frysztaku w sobotę (24.07) o godzinie 11:00. Prawdopodobnie nie będziemy mieli okazji zmierzyć się z "pierwszym garniturem" JKSu (tego samego dnia Czarni grają w Targowiskach z Partyzantem przyp. red.). Mimo to, mecz zapowiada się ciekawie, gdyż druga drużyna gości - podobnie jak my - jest beniaminkiem "klasy Okręgowej".

Dalsza część okresu przygotowawczego "Strzelców" będzie mieć podobny, do dotychczasowego, przebieg. W poniedziałkowe, środowe i piątkowe popołudnia będą motorycznie, technicznie oraz taktycznie przygotowywać się do sezonu podczas treningów, by w weekendy (i dodatkowo w środę) wykorzystać swoje umiejętności podczas gier kontrolnych, których plan przedstawiamy poniżej:

24.07 - Czarni Jasło (Frysztak, godz. 11:00)
28.07 - "Wisłoka" Nowy Żmigród
1.08 - "Ostoja" Kołaczyce
7.08 - "Orzeł" Bieździedza
14.08 - "Błękitni" Ropczyce (Frysztak, godz. 17:00) - pierwszy mecz mistrzowski.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza