Kolejna strata Strzelca

LKS Łopuchowa - Strzelec Frysztak 1 - 1 (0-0)

1-1 Urban 72'

Strzelec: Król, - Ziobrowski, Dyka, D.MYśliwiec, Jamróg, - N.MYśliwiec, Młocek, Mocek, Lorenc(27' Skórka), - Stec(63' Sz.Wnęk), Urban

Po raz kolejny w tej rundzie Strzelec stracił punkty. Tym razem sposób na drużynę z Frysztaka znalazł LKS Łopuchowa. Początek spotkania to znakomite okazje Strzelca. Po pierwszych 5 minutach powinno być 2-0 bowiem znakomite okazje mieli Urban i Stec. Chwilę później niewiele do szczęścia zabrakło Lorencowi. Potem do głosu doszli gospodarze i raz za razem ostrzeliwali bramkę Króla. W najgroźniejszej sytuacji z pomocą bramkarzowi Strzelca przyszedł słupek. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie nadal trwała wymiana ciosów. Pierwsi bramkę zdobyli gracze Łopuchowej. W zamieszaniu podbramkowym najwięcej zimnej krwi zachował napastnik gospodarzy i trafił obok interweniującego Króla. Strzelec ruszył do odrabiania strat jednak raził nieskutecznością marnując 2 znakomite okazje bramkowe. Wreszcie w 72 min dokładnym podaniem Urbana obsłużył Młocek a kapitan Strzelca nie dał szans bramkarzowi miejscowych. W końcówce lepsze okazję na zmianę wyniku miała Łopuchowa jednak najpierw Strzelca uratował słupek a w 90 minucie interweniujący za "16" Król.
Po zwycięstwie Gumnisk nad Dragonem przewaga Strzelca zmalała do 5 pkt i nasza drużyna musi poprawić grę a przede wszystkim skuteczność by nie roztrwonić wypracowanej do tej pory przewagi.