Strzelec Frysztak - Sokół Krzywa 3 - 1 (1-1)

1-0 Stec 15'
2-1 Stec 63'
3-1 Stec 89'

Strzelec: Banek(43Król), - Wnęk, D.Myśliwiec, Dyka, Jamróg, - N. Myśliwiec, Młocek(70Szymkowicz), Mocek, Pękosz(46Lorenc), - Urban, Stec(90Skórka)

Wysoko zawiesili poprzeczkę Strzelcowi gracze Sokoła, którzy mimo porażki pokazali się z dobrej strony. Początek spotkania to groźne uderzenie Urbana obok słupka. Na odpowiedz gości nie trzeba było długo czekać i w przeciągu 5 minut dwukrotnie było groźnie pod bramką Banka. W 15 min. Strzelec wyszedł na prowadzenie. W zamieszaniu podbramkowym największym sprytem wykazał się Stec i z bliska wpakował piłkę do siatki. Strzelec poszeł za ciosem jednak nie stwarzał sobie czystych okazji bramkowych. Im bliżej było końca pierwszej odsłony tym groźniej atakowali gracze Sokoła. Między 30 a 35 min Banek dwukrotnie był w dużych opałach na szczęście goście nie wykorzystali dobrych okazji bramkowych. W 39 min było już jednak 1-1, gdy Banek skapitulował po strzale z 10 metrów.
Po zmianie stron nieoczekiwalnie groźniej zaczęli goście i pod bramką Króla, który jeszcze przed przerwą zmienił kontuzjowanego Banka robiło się nerwowo. Na szczęście po kilku minutach Strzelec przejął inicjatywę i ruszył ostro do ataku. W 60 min. w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Stec jednak przegrał ten pojedynek. Chwilę póżniej doskonałą okazję miał Urban jednak zabrakło centymetrów. W 63 min ponownie w dogodnej okazji znalazł się Stec jednak tym razem uderzył precyzyjnie i było 2-1. Goście nie odpuszczali i dążyli do uzyskania bramki która dałaby im remis jednak dobrze spisywali się obrońcy i pewnie na przedpolu grał Król. Strzelec nie ograniczał sie tylko do obrony ale dążył do podwyższenia wyniku. Najpierw niewiele pomylił się Szymkowicz a chwilę później Urban. W 89 min było już jednak 3-1. Ponownie na listę strzelców wpisał się Stec tym razem pokonując bramkarza strzałem głową. Dystans do Strzelca ciągle utrzymuje Ostra Gumniska, która także wygrała swój mecz pokonując Łopuchową 1-0.