niedziela, 25 kwietnia 2010

Głowaczowa zatrzymała Strzelca

LKS Głowaczowa - Strzelec Frysztak 1-1

bramka dla Strzelca - N. Myśliwiec 43'

Strzelec : Król, - Wnęk(55Lorenc), Dyka, D.Myśliwiec, Jamróg, - Ziobrowski, Młocek(46Szymkowicz 80Skórka), Mocek, N. Myśliwiec, - Stec, Urban

Dość nieoczekiwany wynik padł w spotkaniu LKS Głowaczowa – Strzelec bowiem skazywani na porażkę gospodarze zdołali urwać punkt liderowi tabeli. Dla Strzelca był to dopiero trzeci remis w 20 rozegranych spotkaniach natomiast dla Głowaczowej dopiero 12 oczko w sezonie. W spotkaniu nie było jednak widać, że drużyny dzieli przepaść w tabeli. Gospodarze skutecznie się bronili wyprowadzając groźne kontry. Strzelec wyszedł na prowadzenie po bramce N. Myśliwca. Wypracowanie kolejnych okazji bramkowych nie przychodziło jednak łatwo. Nie sprzyjało temu kiepskie boisko oraz ostro grający gracze Głowaczowej. Widząc problemy Strzelca gospodarze mocniej zaatakowali co przyniosło im powodzenie i po stałym fragmencie gry doprowadzili do remisu. Głowaczowa miała szansę nawet na zwycięstwo bowiem piłka po raz drugi wpadła do bramko strzeżonej przez Króla jednak sędzia dopatrzył się faulu na obrońcach i bramki nie uznał.
Potknięcia Strzelca nie wykorzystała druga w tabeli Ostra Gumniska, która po meczu obfitującym w bramki zremisowała w Krzywej 3-3.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza