poniedziałek, 1 lutego 2010

Porażka w pierwszym meczu kontrolnym

Ostatniego dnia stycznia nasi zawodnicy gościli drużynę LKS Czeluśnica. Niestety, po walce w 30-to minutowych tercjach, ulegli przyjezdnym 1:3 (1:0, 0:2, 0:1).

Mecz toczył się w mało piłkarskich warunkach. Przez całe 90 minut zawodnicy - i oczywiście piłka - grzęźli w śniegu, dlatego o rozstrzygnięciu wielu sytuacji decydował bardziej przypadek niż rzeczywiste umiejętności piłkarzy. Sparing jednak był świetną okazją do budowania fizycznej formy graczy - także ze względu na mocno okrojoną kadrę "Strzelca". Warto zaznaczyć, że została ona zasilona przez - debiutujących tego dnia w seniorach - Mateusza Kosibę oraz Mariusza Rasia.

Strzelec Frysztak - LKS Czeluśnica 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
Bramka dla "Strzelca": Czech 18'

Myśliwiec D. - Ziobrowski, Cyran, Zieliński, Skórka - Dereś, Czech, Szymkowicz, Wnęk S. - Myśliwiec N., Urban oraz Kosiba, Raś Mariusz.