Inter Gnojnica - Strzelec Frysztak 1- 7 (0-3)
1-5 ......
1-6 Sienicki 85'
1-7 N. Myśliwiec 87'

Strzelec: Banek, - Ziobrowski (46Skórka), Dyka (76Cyran), D.Myśliwiec, Jamróg, - Lorenc, Młocek (58Czech), Szymkowicz, N.Mysliwiec, Sienicki, Urban

Wysokie zwycięstwo odniósł Strzelec nad przedostatnią w tabeli ekipą Interu. Tylko pierwsze 10 minut przebiegało pod dyktando gospodarzy. Zaskoczony takim obrotem Strzelec dał się zepchnąć do defensywy i po błędach w obronie pozwolił gospodarzom na stworzenie sobie szans na objęcie prowadzenia. Na szczeście Inter nie zdołał trafić do bramki strzeżonej przez Banka i po krótkim okresie to ekipa z Frysztaka całkowicie kontrolowała już wydarzenia na boisku. Najpierw w 16 min. na 0-1 trafił Sienicki. Kiedy chwilę później kolejną bramkę zdobył N.Myśliwiec Strzelec grał już na pełnym luzie. Jeszcze przed przerwą swoją bramkę dołożył Jamróg i wynik spotkania był już rozstrzygnięty. Po zmianie stron Strzelec dołożył kolejne trafienia. Najpierw po długim rogu wynik podwyższył Jamróg. Chwilę później obrońcom urwał się Urban i było 0-5. Ambitnie grający gospodarze zdołali co prawda zdobyć honorowe trafienia jednak ostatnie słowo znów należało do Strzelca. Na 5 min. przed końcem kolejne swoje trafienie w tym spotkaniu zaliczył Sienicki pokonując bramkarza Interu w sytuacji sam na sam a w wynik ustalił N. Myśliwiec, który mocnym strzałem nie dał szans barmkarzowi na skuteczną interwencję. Wynik mógłby być jeszcze wyższy jednak Sienickiemu nie udało się wykorzystać rzutu karnego.