niedziela, 20 września 2009

Pierwsza strata Strzelca

Victoria Ocieka - Strzelec Frysztak 0 - 0

Strzelec: Banek, - Ziobrowski, Dyka, Zieliński, Jamróg, - Lorenc(46Sz.Wnęk), Młocek, Czech(60Szymkowicz), N.Myśliwiec(75Smagacki), - Sienicki, Urban(46Skórka)

Pierwsze punkty w sezonie stracili piłkarze Strzelca bezbramkowo remisując w Ociece z miejscową Viktorią. Pierwsza połowa była wyrównana. Początek dla Viktorii, której napastnicy dwukrotnie próbowali pokonać Banka strzałami z 10 metrów jednak fatalnie pudłowali. W 12 min mieliśmy odpowiedz Strzelca jednak Czech minimalnie chybił. Gospodarze powinni objąć prowadzenie w 20 min jednak najpierw Strzelca uratowała poprzeczka a potem dwukrotnie świetnie interweniował Banek. W odpowiedzi pieć minut później o mały włos prowadzenie Strzelcowi nie dał Myśliwiec jednak zabrakło precyzji. W 32 min. powinno być 0-1 dla Strzelca ale zawodnicy z Frysztaka nie wykorzystali trzech wyśmienitych okazji. w ciągu 30 sekund w sytuacjach sam na sam z bramkarzem znaleźli się kolejno Urban, Sienicki i Myśliwiec jednak bramkarz gospodarzy zdołał zachować czyste konto.
Po zmianie stron inicjatywa należała do Strzelca jednak nic z tego nie wynikało. Na dodatek kontry Viktori były na tyle groźne że Banek ponownie musiał wykazać się sporymi umiejętnościami. Ostatnie 20 min to zdecydowane ataki Strzelca. Najpierw z 8 metrów pomylił się Myśliwiec a w 77 min po strzale Skórki z linii bramkowej piłkę wybił jeden z obrońców gospodarzy. W 82 min niewiele zabrakło aby bramkę zdobył Smagacki a w 86 min z 5 metrów nad poprzeczkę piłkę posłał Sz. Wnęk. W 90 min po groźnej kontrze szalę na swoją korzyść przechylić mogli gospodarze ale ponownie na posterunku był Banek i mecz zakończył się podziałem punktów. Liderem tabeli została drużyna LKS Łęki Górne, która wygrywając 1-0 z Sokołem w Krzywej ma na koncie 7 kolejnych zwycięstw.