Strzelec Frysztak - Czarni Jasło 2 - 7 (0-3)
1-6 Warchoł 62'
1-7 Majewski 80'
2-7 Myśliwiec 90'

Strzelec: Banek, - Jamróg, Myśliwiec, Dyka, Ziobrowski, - P.Wnęk, Czech, Młocek, S.Wnęk, - Urban, Sienicki oraz Maziarz, Lorenc, Smagacki, Cyran, Dereś, Zieliński

Strzelec rozegrał ostatni sparing przed rozpoczęciem ligowego sezonu. Wprawdzie nasza drużyna uległa wysoko Czarnym Jasło ale goście wysoko pokonując Wisłoka Strzyżów oraz Wisłoka Wiśniową już wcześniej udowodnili iż są klasowym zespołem. Pierwsza połowa mogła się podobać. Mimo iż Czarni mieli przewagę i prowadzili grę to swoje sytuację mieli także gospodarze. Kilka akcji które przeprowadził Strzelec mogło się podobać. Jednak to doświadczeni goście dzięki doświadczonym Szalonemu i Warzosze do przerwy prowadzili już 3-0. Po zmianie stron Strzelec opadł z sił czego konsekwencją kolejne bramki dla gości. Gospodarze odpowiedzieli golami z dystansu w wykonaniu Jamroga i Myśliwca. Dobre okazje na zmniejszenie rozmiarów porażki mieli także Czech i Lorenc jednak zabrakło precyzji.