LKS Brzeżnica - Strzelec Frysztak 2 - 2 (0-2)

0-2 Czech 35'
1-2 Bielatowicz 50'
2-2 Proczek 82'

Strzelec: Banek, - Bryś, Dziedzic, Szymkowicz, Smagacki, - Myśliwiec, Pytlowany(55Jamróg), Dziedzicki(71Młocek), Lorenc, - Sienicki, Czech

Po raz kolejny nie udało się zdobyć Strzelcowi kompletu punktów. Pomimo dobrej gry i dwubramkowej zaliczki do przerwy w drugiej odsłonie nasza drużyna roztrwoniła całą przewagę. Pierwsza odsłona to zdecydowanie lepsza gra Strzelca, który w pełni kontrolował przebieg gry. Przewaga została udokumentowana w 28 min. kiedy to z 40 metrów na bramkę strzał oddał Dziedzic i ku zaskoczeniu wszystkich piłka ugrzęzła w siatce. Kiedy gospodarze jeszcze nie otrząśli się po stracie pierwszego gola na 0-2 podwyższył będący ostatnio w doskonałej dyspozycji Czech.
Wydawało się że tak grający Strzelec powinien pewnie wygrać ten mecz. Niestety w drugiej połowie gra nie była już tak dobra. Już na początku drugiej odsłony gospodarze zdobyli kontaktowego gola. Potem z minuty na minutę Brzeźnica atakowała coraz groźniej na kwadrans przed końcem osiągając już znaczną przewagę. W 82 min. ataki gospodarzy zostały nagrodzone i Proczek ku rozpaczy piłkarzy Strzelca skierował piłkę do siatki. Strzelec mimo wszystko powinien to spotkanie wygrać bowiem bardzo dobre okazje na trzecią bramkę miał Młocek jednak zabrakło precyzji.