1-1 Kubisztal 45'
1-2 Myśliwiec 48'
2-2 samob. 88'

Strzelec: Banek, - Byś, Jamróg, Dyka, Pytlowany, - Dziedzicki(68Młocek), Myśliwiec, Czech, Lorenc, - Urban(62Ziobrowski), Sienicki(87Mocek)

Znowu nie udało się Strzelcowi wygrać spotkania pomimo iż jeszcze na 2 minuty przed końcem prowadził w Nagoszynie 2-1. Pierwsza połowa to niezła gra z obu stron gdzie każda drużyna miała swoje okazje bramkowe. W Strzelcu szczęścia próbował przede wszystkim Jamróg, który próbował zaskoczyć Dybowskiego strzałami z dystansu. Do brami trafił jednak Dziedzicki wykorzystując nieporozumienie w szeregach obronnych gospodarzy. Kiedy wydawało się, że Strzelec na przerwę zejdzie z jednobramkowym prowadzeniem chwilę nieuwagi w obronie wykorzystał Kubisztal, który w ostatnich sekundach pierwszej odsłony doprowadził do remisu.
Po zmianie stron Strzelec rozpoczął bardzo dobrze bowiem już po 3 minutach Myśliwiec trafił do siatki i było 2-1. Korzystny dla Strzelca wynik utrzymywał się do samej końcówki. Niestety jeden z ostatnich ataków Nagoszyna przyniósł gospodarzom powodzenie kiedy to pechowa interwencja w polu karnym Brysia skończyła się stratą gola. Strzelec zadziwiająco dobrze radzi sobie na wyjeździe. W tej rundzie nie zaznał jeszcze porażki na obcych boiskach czterokrotnie remisując i wysoko pokonując Raniżowię. Niestety słabe występy na własnym obiekcie spowodowały iż w następnym sezonie będziemy oglądać nasza drużynę w rozgrywkach klasy "A"