Niemoc Strzelca trwa

Strzelec Frysztak - Raniżovia Raniżów 1 - 2 (1-1)
1-0 Czech 26' 1-1 Filak 45' 1-2 M. Bronowicz 48'
Strzelec: Salamon, - Bryś(70Młocek), Wiśniowski, Dyka, Wnęk, - Jamróg, Mocek, Ziobrowski(60Witalec), Czech, Lorenc(57Szymkowicz), - Urban

Kolejne spotkanie przegrał Strzelec i po 7 kolejkach w dalszym ciągu okupuje dolne rejony tabeli. Porażka z Raniżovią była czwartą z rzędu a zarazem trzecią kolejną na własnym boisku. Tak fatalnej passy Strzelec nie miał już dawno. Początek spotkania to szarpana gra z obu stron. Z minuty na minutę lepsze okazje stwarzał sobie Strzelec lecz brakowało dokładności. W 12 min. po dograniu Jamroga minimalnie przestrzelił Lorenc. Chwilę później nad poprzeczką piłkę przeniósł Bryś. Dopiero w 26 min. po świetnej akcji Urbana i dograniu do Czecha pomocnikowi Strzelca nie pozostawało nic innego niż umieścić piłkę w siatce. Chwilę później mogło być 2-0 jednak po strzale Czecha piłka uderzyła w słupek. Strata bramki podrażniła gości jednak ich ataki zazwyczaj kończyły się stratą na 16 metrze lub niecelnymi strzałami z dystansu. Dopiero w 45min po dośrodkowaniu Bronowicza idealnie z 14 metrów przymierzył Filak i do przerwy był remis. Po zmianie stron mocno rozpoczęła Raniżovia. Po fatalnej stracie w środku pola poszła kontra i w sytuacji sam na sam z Salamonem M.Bronowicz pewnie umieścił piłkę w siatce. W kolejnych minutach Strzelec ambitnie dążył do remisu jednak jak zwykle brakowało dokładności albo bardzo dobrze bronił Sudoł. Bramkarz gości popisał się zwłaszcza w 67 i 75 min broniąc mocne strzały Jamroga. W 70 min. od straty gola po strzale Czecha gości ponownie uratował słupek. Raniżovia umiejętnie się broniła i wyprowadzała szybkie kontry. Po jednej z nich w 80 min powinno być 3-1 ale napastnik gości nie trafił w bramkę. Jeszcze w końcowych minutach kotłowało się pod bramką gości jednak żaden z graczy Strzelca nie potrafił wepchnąć piłki do siatki.

Jutrzenka Ławnica - LKS Nagoszyn 1-1
Spotkanie Wisłok Wiśniowa - LKS Brzeźnica nie odbyło się. Goście nie przyjechali na mecz.