LKS Jodłowa - Strzelec Frysztak 1-2 (0-1)
0-2 Wnęk
1-2 Szot

Jodłowa: G. Lech - Jużecki, Szot, Warzecha, Baran - Kłusek (65 Potas), Czapla, M. Szpak (48, Ł. Lech), Kordela - Dzik, D. Szpak

Strzelec: Salamon - Dyka, Ziobrowski, Mocek, Bryś - Wnęk, Stawarz, Młocek, Zieliński - Witalec, Urban oraz Tokarski, Mularz, Cyran, Pękosz i Grela

Od zwycięstwa nad "A" klasową Jodłową rozpoczeli w tym sezonie zmagania w Pucharze Polski zawodnicy Strzelca. Strzelec mimo różnicy jednej klasy rozgrywkowej nie osiągnął znaczącej przewagi nad gospodarzami. Wynik spotkania otworzył Urban. Po jego strzale piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki. W drugiej połowie "ciekawą" bramkę zdobył Wnęk, który trafił do bramki bezpośrednio z... autu. Piłkę zdołał jeszcze dotknąć bramkarz, jednak ta wpadła do bramki i sędzai wskazał na środek boiska. Chwile później Strzelec znów prowadził jedną bramką, gdyż po akcji prawą stroną boiska Jodłowa zdołała strzelić kontaktową bramkę.

Pogórze Husów 0-3 Błażowianka Błażowa
Pogórze Bachórz 0-3 (wo) Dynovia Dynów (drużyna gospodarzy wycofała się z pucharu)
Sawa Sonina 1-1 Wisłok Dąbrówki
Palkovia Palikówka 1-10 Crasnovia Krasne
Dąb Kosina 2-6 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Leśna Wólka Podleśna 2-8 Włókniarz Rakszawa
Tatyna Dylągówka 1-2 Strug Tyczyn
Jawor Krzemienica 0-3 (wo) ŁKS Łańcut (mecz przerwany w 50. minucie przy stanie 0-7 w wyniku zdekompletowania drużyny gospodarzy)
LKS Trzebownisko 3-2 Sokół Sokołów Małopolski
Diament Pstrągowa 1-4 Wisłok Wiśniowa
Olchovia Olchowa - Rudzik Rudna Mała
Olimpia Nockowa - Płomień Zagorzyce
Herkules Trzebuska 3-0 (wo) Start Brzóza Stadnicka (mecz przerwany w pierwszej połowie przy stanie 2-1 w wyniku zdekompletowania drużyny gości)
LKS Dębiaki 1-4 Jutrzenka Ławnica