sobota, 23 sierpnia 2008

Okazały wynik tuż przed ligą.

Strzelec Frysztak - Orzeł Lubla 6-1 (2- 1)
1-0 Sz. Wnęk, 2-1 Jachimek, 3-1 Sz. Wnęk, 4-1 K. Maziarz, 5-1 J. Wnęk (k), 6-1 K. Maziarz
Strzelec: J. Wnęk - D. Maziarz, Ł. Wiśniowski, P. Wiśniowski, Cymbura - Tymczak, K. Machowski, K, Maziarz, Niemiec - Sz. Wnęk, Jachimek oraz P. Mosoń, J. Mosoń, Kaleta, Kosiba.


Okazałym zwycięstwem zakończyli okres przygotowawczy juniorzy Strzelca. Pokonali zespół z Lubli aż 6-1.
Mecz od samego początku ukłądał się dobrze dla naszego zespołu. Już w pierwszej akcji Wnęk trafił w poprzeczkę. Chwile później ten sam zawodnik trafił już do bramki i to bezpośrednio z rzutu rożnego. Radość z prowadzenia nie trwała jednak długo. Kilka minut później Wnęk skapitulował po strzale z rzutu wolnego. Po kolejnych atakach Strzelca na prowadzenie swoją drużynę wyprowadził Jachimek. mimo kolejnych ataków naszej drużyny wynik nie uległ zmianie.
Początek drugiej połowy to mocne uderzenie gospodarzy. Najpierw po akcji prawą stroną i dośrodkowaniu bramkę zdobył Wnęk, a chwilę później Maziarz. Gdy wydawało się że Strzelec panuje nad sytuacją po jednej z kontr Orła faulowany był napastnik gości i sędzia podyktował "11", jednak w bramce dobrze spisał się Wnęk i zdołał wybronić karnego. Nie mineło 10 minut, gdy został podyktowany kolejny rzut karny. Tym razem na korzyść Strzelca. Do piłki podszedł nasz bramkarz i pewnie umieścił piłke w bramce. Wynik na 6-1 ustalił Maziarz na 10 minut przed końcem spotkania.

Juniorzy Strzelca detykują do zwycięstwo trenerowi Łukaszowi Kalisztanowi, który niestety musi opuścić nasz zespół po dwóch miesiącach spędzonych na przygotowaniach naszej drużyny.

Filmiki:
1-0
1-1
Obroniony karny przez Wnęka
5-1

0 komentarze:

Publikowanie komentarza