Jutrzenka Ławnica - Strzelec Frysztak 0 - 2 (0-0)
0-1 Lorenc 53'
0-2 Witalec 71'

Strzelec: Salamon, - Bryś, Mocek, Sypień, Dyka, - Lorenc, Kalisztan, Ziobrowski(68Tokarski), Jamróg, - Urban(73Pękosz), Witalec(88Grela)

Kolejny dobry mecz w wykonaniu Strzelca, który mimo gry w okrojonym składzie pewnie pokonał Jutrzenke. W spotkaniu w Ławnicy Strzelec wystąpił bez Szymkowicza, Młocka, Wiśniowskiego oraz Wnęka, który pouzował za kartki. Trener zdecydował się dać także szanse rezerwowemu bramkarzowi oraz od pierwszych minut po raz pierwszy Witalcowi. Obaj dobrze mu się odwdzięczyli bowiem pierwszy zachował czyste konto a drugi po dobrym spotkaniu ustalił wynik meczu na 2-0. Strzelec zaatakował od samego początku. Już w pierwszych 5 min. Urban mógł dwa razy trafić do siatki jednak pierwszy strzał poszybował obok słupka a drugi był zbyt lekki by pokonać bramkarza miejscowych. Gospodarze chyba zaskoczeni takim obrotem sprawy pozwali Strzelcowi na wiele. Dopiero pod koniec pierwszej osłony dwa razy poważniej zagrozili bramce strzeżonej przez Salamona jednak razili nieskutecznością. W drugiej połowie Strzelec dalej dyktował warunki gry i szybko udokumentował to golem. W 53 min. pięknym strzałem zza pola karnego popisał się Lorenc i piłka od słupka wpadła do siatki. Kolejne trafienia wisiały w powietrzu jednak w dogodnych sytuacjach precyzji zabrakło najpierw Urbanowi a potem Dyce. Wreszcie w 71 min. swoją dobrą grę w tym spotkaniu udokumentował Witalec, który w sutuacji sam na sam pewnie trafił do siatki. W ostatnim kwadransie Jutrzenka mocno przycisła ale jej napastnicy nawet w dogodnych sytuacjach fatalnie pudłowali i z 3 pkt mógł cieszyć się Strzelec.