środa, 23 lipca 2008

Remis z Kotwicą

Kotwica Korczyna - Strzelec Frysztak 1:1


Strzelec: Salamon - Mocek, Szymkowicz, Grela, Zieliński- Kalisztan, Ziobrowski, Młocek, Tokarski -Pękosz, Łukasz Stec oraz Banek, Urban, Cyran

W rozegranym dziś sparingu Strzelec zremisował w Korczynie z miejscową Kotwicą 1:1.Mecz był rozgrywany przy ciągle padającym deszczu co utrudniało grę. Na boisku dużo było walki oraz ostrych starć. Frysztak wystąpił w rezerwowym składzie, trener dał odpocząć kilku podstawowym zawodnikom, natomiast dał pograć zmienikom. Pierwsza połowa jak i całe spotkanie zakończyła się remisem bramkę dla nas zdobył Łukasz Stec zawodnik testowany w naszej drużynie. Zawodnik ten strzelił też drugą bramkę, ale sędzia nie uznał twierdząc, że był na pozycji spalonej. Po przerwie gra się wyrównała, a w końcówce mieliśmy przewagę czego efektem były sytuacje bramkowe. Nasza drużyna mogła strzelić przynajmniej 2 bramki. Szansy nie wykorzystał m.in. Młocek oraz Stec. Kolejny sparing w środę 23 lipca godzina 18. Serdecznie zapraszamy

0 komentarze:

Publikowanie komentarza