czwartek, 24 lipca 2008

Porażka w sparingu!

Strzelec Frysztak - Zamczysko Odrzykoń 0:2


Strzelec: Banek - Lorenc, Wiśniowski ,Ziobrowski, Jamróg – Stawarz, Młocek, Czech, Kalisztan - Urban, Pękosz oraz Salamon, Grela, Cyran.

Mecz z powodu obfitego deszczu został rozegrany na bocznym boisku. Naszym przeciwnikiem była drużyna Zamczyska Odrzykoń prowadzona przez byłego szkoleniowca Strzelca Zdzisława Żmigrodzkiego. W drużynie gości wystąpiło 8 testowanych zawodników z Jasła. Nasza drużyna rozegrała dwa sparingi dzień po dniu co miało przełożenie na grę zespołu. Dodatkowo w meczu nie wystąpili Szymkowicz, Mocek Jacek z powodu choroby oraz leczący kontuzje Wnęk oraz Dyka. W trudnych warunkach dużo było walki oraz ostrych starć. W pierwszej połowie gra była dość wyrównana każda ze stron stworzyła sobie kilka sytuacji .Pod koniec pierwszej części nasz bramkarz faulował zawodnika gości i sędzia wskazał na „wapno”. Zawodnik gości pewnie wykorzystał rzut karny. Druga część spotkania miała podobny przebieg jak pierwsza. Nasz drużyna starała się długimi podaniami uruchomić nasz duet w ataku Urban - Pękosz lecz doświadczona drużyna gości na czele z grającym przed paroma laty u nas Łukaszem Zającem nie pozwalała im na wiele. Mieliśmy kilka dobrych sytuacji m.in. strzał naszego trenera Wiśniowskiego trafił on w poprzeczkę, oraz robiący duże zamieszanie w polu karnym gości Pękosz kilka razy próbował pokonać bramkarza gości. Goście natomiast także nie pozostali dłużni i groźnie atakowali. W jednej z takich sytuacji sprytem wykazał się napastnik gości i strzelił nam drugą bramkę.
W końcówce zmienić niekorzystny wynik próbowali jeszcze Kalisztan, Młocek.
Był to 5 mecz sparingowy naszej drużyny. W rozegranych dotychczas sparingach nasza drużyna strzeliła 10 bramek, tracąc 12, wygrała jedno spotkanie, zremisowała jedno, przegrała trzy.
Kolejny sparing zostanie rozegrany 27 lipca (niedziela) w Odrzykoniu z Zamczyskiem Odrzykoń.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

0 komentarze:

Prześlij komentarz