poniedziałek, 24 maja 2021

Remis w Łękach Górnych !

W niedzielne po południe zawodnicy Strzelca Frysztak udali się na mecz wyjazdowy do Łęk Górnych, aby zmierzyć się z tamtejszym LKS-em. Spotkanie to przebiegało w deszczowej pogodzie. Pomimo widocznej przewagi Strzelca to gospodarze dość szybko wyszli na prowadzenie, które po kilku kolejnych minutach udało im się jeszcze podwyższyć na 2:0. Nie załamało to jednak zawodników z Frysztaka, którzy za sprawą uderzenia Tomasza Pękosza w prawy dolny róg bramki zdobyli gola kontaktowego ustalając wynik pierwszej połowy. Od początku drugiej połowy Strzelec starał się doprowadzić do wyrównania wyniku, co w końcu się udało, a strzelcem bramki został Paweł Szafran. Niedługo później jednak po rzucie rożnym wykonywanym przez drużynę Łęk Górnych pada bramka na 3:2 i zawodnicy Strzelca ponownie są zmuszeni do pogoni za wynikiem. Pięknym strzałem z rzutu wolnego popisuje się Przemysław Banek, który nie dając szans bramkarzowi gospodarzy ustala wynik spotkania na 3:3. Warto dodać również, że przy stanie 1:0 drużyna Łęk Górnych nie wykorzystała rzutu karnego, a bardzo dobrą interwencją wykazał się Michał Chlebica, który wyczuł strzelca i obronił jedenastkę.

Skład: Chlebica- Pękosz, Fortuna, Dyka, Mularz- Mosoń, Antosz, Tabak, Banek Przemysław- Boduch, Szafran oraz Dominik, Tokarski

Bramki: Pękosz, Szafran, Banek Przemysław