poniedziałek, 10 maja 2021

Lider wygrywa we Frysztaku !

Porażkę 2:1 ponieśli zawodnicy Strzelca Frysztak w sobotnim spotkaniu z liderującym zespołem Pogórza Wielopole Skrzyńskie. Strzelec choć do meczu przystępował w osłabieniu z powodu nieobecności trzech podstawowych zawodników drużynie z Wielopola postawił trudne warunki. Piłkarze z Frysztaka długo utrzymywali się przy piłce oraz ciągle starali konstruować akcje zagrażające bramce przeciwnika. Jedną z takich sytuacji mocnym strzałem pod poprzeczkę w 40 minucie wykorzystał Paweł Szafran i na przerwę zawodnicy Strzelca schodzili z jednobramkowym prowadzeniem. Po zmianie stron odważniej zaczęło atakować Wielopole, które w krótkim czasie zdobyło dwie bramki. Pomimo wielu starań i prób wyrównania wynik do końcowego gwizdka nie uległ już zmianie i to zespół Pogórza wywiózł z Frysztaka trzy punkty.

Skład: Urban-Pękosz, Fortuna, Dyka, Antosz- Banek Przemysław, Tabak, Mosoń, Boduch, Wnęk-Szafran oraz Czech, Tokarski

Bramka: Szafran