niedziela, 7 marca 2021

Aramix Niebylec pokonany !

W dniu wczorajszym na bocznym boisku Stali Rzeszów zawodnicy Strzelca Frysztak rozegrali swój kolejny mecz kontrolny. Przeciwnikiem była drużyna Aramix Niebylec, która na co dzień występuje w rzeszowskiej lidze okręgowej.

Początek spotkania to ciągłe ataki drużyny z Niebylca, która swoją przewagę udokumentowała już w 6 minucie zdobywając bramkę na 1:0 i tym samym otwierając wynik spotkania. Strzelec jednak nie odpuszczał rywalom, czego efektem była mądrze przeprowadzona kontra w 40 minucie i gol wyrównujący, którego autorem był dobrze dysponowany tego dnia Sebastian Banek. Druga odsłona spotkania to zacięta walka zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Drużyna z Niebylca przeprowadzała ataki, jednak Strzelec mądrze się bronił i wyczekiwał na kontry. Efektem tego był cudownej urody gol w 70 minucie strzelony przez Adama Tabaka, który stojąc tyłem do bramki na 11 metrze uderzył piłkę "nożycami", a ta przelobowała bramkarza. Zawodnicy z Niebylca dążyli do wyrównania wyniku, jednak pomimo dobrych okazji nie zdołali tego dokonać, dzięki czemu to Strzelec odniósł zwycięstwo 2:1.

Strzelec Frysztak 2:1 Aramix Niebylec