poniedziałek, 4 września 2017

Pewne 3 punkty z Błękitnymi.

Strzelec odniósł pewne zwycięstwo 3:0 nad Błękitnymi II Ropczyce. W początkowej fazie meczu gra była wyrównana. W miarę upływających minut gospodarze coraz mocniej naciskali na przyjezdnych. Po precyzyjnym dograniu z prawej strony dobrze zachował się Marcin Pilut, który przepuścił piłkę do Sławka Niemca, a ten pewnym strzałem przy słupku ustalił wynik na 1:0. Po wznowieniu gry Strzelec poszedł za ciosem, ponownie konstruował akcję z prawej strony, szybka wymiana, dośrodkowanie Mularza do Niemca, następnie dogranie do Marcina Piluta, który wykorzystuje sytuację podwyższając na 2:0. W drugiej połowie piłkarze z Frysztaka kontrolowali przebieg gry, a swoją szansę w końcowych minutach ponownie wykorzystał Marcin Pilut strzelając na 3:0 ustalając w tej sytuacji końcowy wynik.

Strzelec Frysztak 3:0 (2:0) Błękitni II Ropoczyce
Niemiec Sławomir 41
Pilut Marcin 42, 87

SKŁAD: Król Jacek - B, Wnęk Paweł, Jamróg Michał , Ogrodnik Fabian, Mularz Marcin, Banek Przemysław, Płonka Kamil, Mosoń Jarosław, Winiarki Dariusz, Niemiec Sławomir, Pilut Marcin

SĘDZIOWIE: Krzak Karol, Burak Amadeusz, Jacek Marek

Podziękowania dla Marcina Mularza za przysłanie informacji o niedzielnym meczu. Już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie piłkarzy Strzelca Frysztak. Zawodnicy z Frysztaka zagrają 10 września o godzinie 14:00 na stadionie GOSiR Frysztak, przeciwnikiem Strzelca będzie zespół Strażaka Lubzina