poniedziałek, 21 sierpnia 2017

Pewna wygrana Strzelca

Pewna wygrana Strzelca w pierwszym meczu sezonu 2017/2018 A Klasy Dębickiej, Gród Będziemyśl pokonany 7:0. 

Strzelec Frysztak 7:0 Gród Będziemyśl

SKŁAD:
Jacek Król, Wnęk Paweł, Wiśniowski Paweł, Ogrodnik Fabian, Mularz Marcin, Wnęk Szymon, Płonka Kamil, Mosoń Jarosław, Winiarki Darek, Niemiec Sławomir, Pilut Marcin

Zmiany:
Wnęk Sz. - Dominik Mateusz - 58'
Niemiec Sławomir - Ziajor Serweryn 64'
Płonka Kamil - Fortuna Maciej 70'

Bramki:
Wnęk Szymon 15'
Ogrodnik Fabian 19' - karny
Płonka Kamil 33'
Winiarski D 72'
Pilut Marcin 75'
Dominik Mateusz 80'
Winiarski D 82'

Od początku meczu piłkarze z Frysztaka w pełni kontrolowali przebieg gry na boisku. Po koronkowej akcji Strzelca swoją szansę wykorzystał Szymon Wnęk i już w 15 minucie umieścił piłę w siatce przeciwnika. Na kolejne bramki nie trzeba było długo czekać. Szybka akcja z podaniem do Dariusza Winiarskiego zakończyła się faulem i rzutem karnym, który na bramkę zamienił Fabian Ogrodnik (19min). W dalszej części pierwszej połowy Strzelec coraz mocniej naciskał na Będziemyślan, kolejny rzut rożny i świetne uderzenie Kamila Płoni, który podwyższa wynik na 3:0. Strzelec pewne schodzi na przerwę z przewagą trzech bramek.

Przerwa nie wybiła z rytmu Strzelca. Dalsza konsekwentna gra w obronie i ataku przyniosła kolejne bramki. Dynamiczna akcja w 75 minucie kończy się bramką Darka Winiarskiego. Trzy minuty później swoją cegiełkę dokłada Marcin Pilut pewnym strzałem z lewej strony. Chwila dekoncentracji Strzelca skutkowała rzutem karnym dla piłkarzy z Będziemyśla, który w konsekwencji nie został wykorzystany ,a górą w tej sytuacji był stojący w klacie Jacek Król. Kolejne minuty to już totalna dominacja Gospodarzy, szybka i dokładnie rozegrana akcja kończy się bramką Dominika Mateusza, a Kropkę nad „i” stawia D. Winiarski zdobywając siódmą bramkę.

Podziękowanie dla Marcina Mularza za przesłanie informacji o wczorajszym meczu

0 komentarze:

Publikowanie komentarza