poniedziałek, 14 listopada 2016

Relacja z Bielska - zwycięstwo Strzelca w trudnym terenie


Piękne, wysokie zwycięstwo na trudnym terenie !
W meczu 7 kolejki odnieśliśmy cenne zwycięstwo z zespołem z Bielska w stosunku 8:2. Cały mecz przebiegał pod nasze dyktando. Szybko objęte prowadzenie 5:1 nie zwiastowało nic innego jak wysokie zwycięstwo naszej drużyny i tak też było. Bardzo cieszy postawa naszych debli, które pewnie wygrały swoje pojedynki. Para Czernik/Nadolski z Tomicki/Szotek 3:1, a para Cyrnek/Marcinowski z Szymczyk/Pietraszko 3:0. Druga seria gier pojedynczych to pewne zwycięstwo Łukasza Nadolskiego z byłym vice-mistrzem Polski Jarosławem Tomickim 3:0 oraz zwycięstwo po zaciętym meczu Piotrka Cyrnka z Karolem Szotkiem 3:1. Ostatnie dwa pojedynki tego meczu to wygrana Krzyśka nad Pietraszko 3:1 oraz pechowa porażka Mateusza z Janem Szymczykiem 1:3. 
Wynik 8:2 pozwala nam dopisać 2 duże punkty do tabeli, dzięki czemu awansowaliśmy na miejsce premiujące grą w barażach. 
Przed nami jeszcze dwa najważniejsze mecze tej rundy: 19 listopada u siebie z Olesnem oraz 10 grudnia wyjazd do Miękini.
Wielkie podziękowania dla OSK Renoma, dzięki której już po raz kolejny mogliśmy bezpiecznie podróżować na mecz mimo trudnych warunków panujących na drodze. 
Serdecznie zapraszamy już teraz do wspierania i kibicowania naszej drużynie w najbliższą sobotę! 

Tabela wyników - kliknij tu  Info Piotr Cyrnek

Publikacja 
Marek Armata

0 komentarze:

Publikowanie komentarza